| Ker0s3x a întrebat:

Acum o saptamana mi-am luat niste casti "hama" originale
Le-am luat cu tot cu microfon.Problema este urmatoarea:
In casti se aude perfect, ii aud pe cei de pe skype ce zic, dar microfonul nu merge.Am lucrat la multe setari dar nimic.

Am vazut niste tutoriale in care trebuia sa intri la "Volume" si dupa aia la "Properties" si la Max device sa selectezi ceva cu "Imput"
Aici nu am asa ceva, eu am doar "SoundMAX HD Audio 0" si "SoundMAX HD Audio I "
DE CE? Sa nu fie ceva bine la placa de sunet?
Funda pentru cel care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| SaDiCuL a răspuns:

Totul e in regula cu placa dar specifica ce fel de windows ai sa te pot ajuta

| Ker0s3x explică (pentru SaDiCuL):

Windows xp browinking