| anonim_4396 a întrebat:

Hallo.In Word, cand scriu ceva imi subliniaza unele cuvinte-majoritatea- cu rosu si in zig-zag ce scriu straight face. Cum pot "dezactiva" optiunea asta?batting eyelashes Funda happySorry de categoriethinking

1 răspuns:
| Alyra a răspuns:

Bună! Şi pe mine mă deranjează foarte mult acest lucru,dar din păcate nu ştiu cum se poate dezactiva. Totuşi, dacă selectezi un cuvânt, dai click dreapta pe el, iar apoi dai click pe ignor, sublinierea va dispărea.