| anonim_4396 a întrebat:

Hay tuturor happy. E cam ciudat, dar voi dormiti goi vara cand e cald laughing. Ca sa clarific eu nu dorm, dar un coleg o face happy. Daca da, cum e? Astept rasounsurile voastre, dar va rog nu va bateti joc. Multumesc.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E genial sa dormi gol. Vara, iarna, oricand

| IonuţR1995 a răspuns:

Te simti liber. laughing Exista chiar si blogg-uri in care se vorbeste despre treaba asta, sunt chiar si niste beneficii daca dormi gol, acum. daca sunt adevarate, sau nu, n-am de unde sa stiu. Insa poti da un search pe google si aflii mai multe, despre beneficiile dormitului gol.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cu cine dormi in camera, sau cine se perinda prin dormitorul tau, pentru ca asta este singura conditie ca sa poti dormii gol si liber.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Mai nu stiu cum drk sa dormi gol, eu cel putin dorm doar in pantaloni scurti laughing. In pantaloni scurti e ok de dormit cand e cald.

| Sociopatul a răspuns:

Eu dorm gol si ma simt foarte bine

| Radu55562 a răspuns:

E confortabil! Sa încerci vara viitoare sau luna asta happy