| anonim_4396 a întrebat:

In ce dormiti vara?(ma refer la imbracaminte). Cum dormiti ca sa rezistati mai bine caldurii sufocatoare? Eu dorm doar in boxeri.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu dorm in hamac.Imbracataraised eyebrows

April
| April a răspuns:

In caldura sufocanta a verii imi place sa dorm in iarba.

| Silvia a răspuns:

Pijamale scurte, un tricou lung.

| Barajag a răspuns:

Eu acum dorm decat cu un tricou pe mine, vara te intrebi cu ce dorm imbracata? dezbracata normalbig grin

| elena a răspuns:

Nu e bine nici in boxeri, moare de caldura ala micu...

| juniper a răspuns:

Eu dorm in maieu si chiloti.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Am impresia ca vrei sa ne iei gandul de la gerul de afara si foarte bine faciwinking. si eu la fel ca si tine, poate si un tricou foarte subtire, sunt foarte sensibila si racesc foarte repedehappypaa

| andreea7520 a răspuns:

Boxeri şi un tricou scurt, gen bustieră.

| jane_5414 a răspuns:

Eu dorm intr-un compleu.

| di@n@ a răspuns:

Pai dupa ce ca murim de cald, mai vrei sa ne imbracam? Nik nu pun pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine in casa si iarna e caniculalaughing Dorm dezbracat, nu suport hainele pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi intr-o pijama mai larguta si subtire happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara nimic de cand ma stiu, vara sau iarna.