| andrutza22pup a întrebat:

He sunt andrada si sunt din Turda am sa a spun povestea mea:

Am venit in Turda cand aveam 3 ani si jumatate, dupa un timp am venit la scoala Avram Iancu, in vacanta de vara din al 3 an scolar m-am indragostit de un baiat super frumos(nu este din Turda este din Cluj) eu inca il mai iubesc am fost impreuna 3-4 luni pentru ca a veni o fata si mi l-a luat da dupa aceia el si-a dat seama ca doar pe mine ma iubeste deoarece, o dispacea din ce in ce mai mult pe fata acea ne-am impacat si poate si acuma mai eram cu el daca nu il calca masina in fata mea.
Voi ce ziceti, mai trebuie sa mai am o relatie da sau nu? lasati comm iar eu dau fundita

3 răspunsuri:
| GabrielDaniel a răspuns:

Viaţa merge înainte şi nu trebuie să te închizi acum în tine, îmi pare foarte rău pentru prietenul tău, chiar foarte rău, dar trebuie să treci peste acest moment greu şi poate dacă nu acum, pentru un am, doi, îţi vei regăsi iuberea chiar dacă va fi greu să treci pe acest moment, dar câteodată aşa este viaţa, cu bune sau cu rele. Sper că ţi-am fost de ajutor! Te pup!

| andrutza22pup explică (pentru GabrielDaniel):

Multumesc mult Gabriel o sa imi fie de ajutor

| andrutza22pup explică (pentru andrutza22pup):

Merci m-ai ajutat mult gabriel