| anonim_4396 a întrebat:

Heeeeei!happy dupa cum observati si voi, afara ploua.Eu si inca cativa prieteni am vrea sa iesim sa mergem undeva sa ne jucam or sa stam..nu stiu ceva distractiv oricum.Eu am zis la bilaiard dar nu prea putem, cum nici la film nu putem deoarece nu au bani si eu nu ii pot imprumuta ca abia imi da mama pentru uzul meu personal.
Unde am putea merge? Si ce sa facem?
Ps: am 15 ani iar prietenii mei sunt apropiati de varsta mea.

1 răspuns:
| Alishia a răspuns:

Plinbativa prin magazine, barfiti si voi ce se mai vinde, ce v-ar placea sa aveti...stiu suna a activitate de fete