| Mariana155 a întrebat:

Ce pot sa fac de revelion cu cativa prieteni? in afara sa stam undeva acasa sau sa mergem intr-un local pentru ca acum toate sunt rezervate.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Puteti merge la o cabana. Alta varianta nu aveti, avand in vedere ca mai sunt cateva zile pana la revelion

| mona a răspuns:

Pai daca se organizeaza ceva in centrul orasului puteti merge acolo pana dupa miezul noptii apoi va retrageti acasa la unul din voi si chefuiti pana dimineata

| Antoniacopiluța a răspuns:

Iesiti pe afara pana la miezul noptii, apoi distrativa, comandati niste pizza, aprindeti artificii si beti cate un pahar de sampanie.