| CosminBone a întrebat:

Salut, vine vara si nu prea stiu ce sa fac cu prietenii afara. Iesim doar cativa baieti si stam si vorbim si ne cam plictisim. Avem 15 ani deci nu prea stim ce sa facem pe afara in afara de vorbit. De jucat fotball si din astea nu prea avem cu cu cine pentru ca iesim putini. Deci ce am putea sa facem ca sa nu ne plictisim? big grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iesiti cu bicicletele, mai chemati eventual si fete pentru ca devine mai distractiv un grup mixt si jucati diverse jocuri gen adevar si provocare.

| IsabelaIssa a răspuns:

Mergeti in excursie cu corturile sau/si cu bicicletele. Mergeti la munte, la mare. Jucati carti.

| aXy99 a răspuns:

Jucati-va pe calculator, gasiti un joc comun care va place si jucati-l. Duceti-va la plaja, daca nu sunteti din jud. Constanta si n-aveti vreo "balta" in apropiere duceti-va la strand. Iesiti la o bere, la un suc etc.

| dandana2015 a răspuns:

Aveti biciclete? poate va cupara parintii un skateboard, ca ati terminat scoala cu medii bune tongue de ce nu incercati sa vedeti daca exista in orasul vostru ceva evenimente pentru tineri facute de primarie :gen curatenie in parcul de la azilul de batrani samd.

| ClaudiaJrr a răspuns:

Puteti sa va plimbati, sa jucati carti, puteti sa spuneti povesti de groaza sau bancuri =)