| pika a întrebat:

Heeeei,

De Craciun clasa mea a hotarat sa ne facem cadouri unul altuia,asa ca am tras la sorti intre noi.Mi-a cazut o colega la care tin mult si care are o caciulita gen panda, asa ca m-am gandit sa-i cumpar o pereche de manusi panda.Am cautat pe internet dar nu prea am gasit si preturile sunt destul de mari.Cadoul trebuie sa nu depaseasca suma de 30 de lei. Daca ma puteti ajuta cu vreun site (daca gasiti) sau orice altceva, va rog lasati-mi un raspuns.Multumeeeesc happy

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Mai bine ii cumperi o bratara pandatongue sau o revista...

| pika explică (pentru SergiuBoss11):

Ar fi o idee...dar ma gandeam la ceva mai de iarna big grin merci oricum happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eee, atunci o esarfa panda

| pika explică (pentru SergiuBoss11):

E o idee foarte buna.Dar tot ce gasesc pe net e foarte scump.