| NoLoveNoStress a întrebat:

Heeeei TPU! :*
Mi.am facut un id nou, si cei care mi-au dat add la el [unii], nu stiu din ce cauza, in loc sa-mi ajunga in lista mi-au ajuns la "Adress Book"straight face Ce sa fac? Sa-i mai bag eu odata in lista? Mai am o problema cand bag pe cineva in lista de pe id`ul acesta nou pe care mi l-am facut imi scrie : "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later." Ce pot face? crying
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AenefLove a răspuns:

Mai intai intra la adress book dai click pe ei si dai "add" si baga-i tu in lista (sper ca stii cum) iar in al doilea rand incearca de mai multe ori si o sa reusesti.Mai are si el bug-uri.
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| NoLoveNoStress explică (pentru AenefLove):

Multumesc. O sa incerc sa fac ca tine. Daca merge, iti dau funda. :*

1 răspuns: