| maddy673 a întrebat:

Heeeey TPU! happy
pentru cei care se pricep la sport...este prea tarziu pentru a ma apuca de karate, tinand cont ca in februarie voi face 14 ani( vreau sa fac sport de performanta)
fundita pentru cel mai bun raspuns... happy
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Nu este deloc târziu! Este perfect, pentru că acum o să înțelegi totul mult bai bine decât dacă ai fi avut 8-9 ani. big grin
Cunosc o persoană care acum are 32 ani și are centura neagră și s-a apucat la 20 de ani. big grin Deci n-are cum să fie târziu. :3
Baftăă!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci ieri am citit-o de trei ori și acum o dată, această întrebare!
În concluzie, mergi la karate!
Pa, pa.

| Irisz a răspuns:

Eu presupun ca poti sa te apuci de karate, dar nu mai esti asa de flexibila si poate o sa-ti fie putin mai greu(mie mi-a fost oleaca greu la aerobic)