| anonim_4396 a întrebat:

Heeei! Cine ma poate ajuta si pe mine cu o scrisoare de dragoste? Pur si simplu nu stiu ce sa-i scriu. Va rog, am ramas fara pic de inspiratie. Poate ai primit una, heelp meee! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Http://www.e-dragoste.ro/......ol167.html

poate te ajuta vreo una de pe aici

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Scrii exact ceea ce simti si ce gandesti, este foarte simplu folosind cuvinte simple si sincere.

| 202 a răspuns:

Nu stiu ce sa. ti spun,, nu vreau sa zici ca sunt cu fite sau alte rautati!
dar e cam aiurea o scrisoare straight face
nu stiu nu ma pricem cel mai simplu si usor este!

"TE IUBESC " pur si simplu sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu ar trebui sa ii scrii ca il iubesti mult, ca ti l-a el si cand se intoarce sa ii demonstrezi ca il iubesti