| Coolgirlexy a întrebat:

Eu si iubitul meu implinim o luna, iar eu as vrea sa ii fac ceva... Ma gandeam la o scrisoare, dar nu prea am inspiratie ce sa scriu in ea ma puteti ajuta voi?

Răspuns Câştigător
| CrazzzyA a răspuns:

Scrie ce simti, nu trebuie sa inventezi nu stiu ce chestii sofisticate. Ii poti spune cum te-ai simtit la inceputul relatiei, cum a evoluat si cum iti doresti sa evolueze. Din suflet, simplu si frumos. happy

1 răspuns:
| Lollo29 a răspuns:

Pai daca doresti o scrisoare ii poti scrie asa.Eu pun numele Andrei ca exemplu tu il pui pe al lui

Andrei, imi place ca relatia noastra infloreste din ce in ce mai mult iar azi de aniversarea noastra as dori sa iti daruiesc aceasta scrisoare pentru ca vreau sa stii ca imi doresc sa ramanem impreuna si nu voi lasa pe nimeni sa ne desparta!

Cu dragoste
Ioana

P.S.Numele "Ioana" l-am dat exemplu!