| Bia_3072 a întrebat:

Heeei! big grin as vrea sa imi fac a doua gaura in urechea stanga, dar nu stiu cum. as putea chiar de una singura cu un ac dezinfectat dar imi ie cam frica ca m-as putea infecta. la cabinet imi pot face cu pistolul sau cu acul. cum doare mai tare? exista riscul sa mi se infecteze? cat costa? cu tot cu cercei medicinali. FUNDAA; X

Răspuns Câştigător
| anticocalar101 a răspuns:

Nu cred ca este foarte mult! Te poti interesa dar cu pistolu nu te doare si cu orice ti ai face gaura exista sanse da infectie! totul depinde ce faci dupa gaura cu pistolu o sa se umfle si sa se inroseasca cu acul doare sigur!

1 răspuns:
| Sica19 a răspuns:

Buna. Exista niste cercei care vin ambalati intr-un dispozitiv cu care se face direct gaura. Este simplu, doar apesi....si s-a facut gaura. Poti vedea video si cerceii medicinali aici: https://www.facebook.com/cerceistudex/?fref=ts