| AnduMaria1984 a întrebat:

Heeei.winking deci, i.am facut unei prietene cunostinta cu un alt prieten de.al meu. Acum,ei sunt buni prieteni, si pe mine nu prea ma mai baga in seama. -_- ce ar trebuii sa fac acum?

4 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
Vezi tu, de cele mai multe ori asa se intampla..cunoastem oameni noi si ii lasam balta pe cei vechi. Poate ca nu o fac cu rautate, poate au si eu un program mai incarcat decat de obicei sau incearca sa se cunoasca mai bine (stii la ce ma refer ).
Poate se plac reciproc si iti spun din propria experienta ca in momentul in care vorbesc cu iubitul meu sau sunt cu el, uit de ceilalti.
Da-le timp, te vor cauta ei in cele din urma.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i intelegi ca sunt foarte ocupati si nu mai au timp de alte activitati.

| Zedge a răspuns:

O sa te bage, dar ai si tu putina rabdare, banuiesc ca le-ai facut cunostiinta ca sa fie ceva intre ei deci lasa-i putin sa fie in lumea lor si dupa ce trec la nivelul urmator va fi altceva. Tu daca te-ai intalni cu un baiat pe care il placi ai mai vrea sa stai cu altcineva nu cred, deci lasa-i ca isi revin ei.

| AnduMaria1984 explică:

Nu se plac...nu le.am facut cunostinta casa "ii combin". Am vrut sa fim toti prieteni straight face