| AndreeaFCB26 a întrebat:

Un prieten de.al meu s. a suparat pe mine pentru in afurisit de status care l.am pus eu si el cedea ca e pentru el si s. a suparat... Ce sa fac? I.am spus ca nu e pentru el. Funda...

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

laughing, interesant
E simplu, ii zici ceva de genul
Scuze dar ai putea sa nu mai tafnos asa? ti-am zis ca nu e pentru tine statusul, ce mai vrei!

Dar te-ai gandit ca postand pe TPU, poate e si "prietenul ala al tau" aici si citeste? laughing

funda? :X

4 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Nu e vina ta, daca e asa tafnos si persistent sa fie sanatos

Cand pierzi pe cineva pentru un lucru atat de banal inseamna ca nici nu-ti merita prietenia, deci e in regula

| AndreeaFCB26 explică (pentru Kyrie):

Mersi pretena:*:*

| Kyrie a răspuns:

Sunt baiat laughing big grin

| AndreeaFCB26 explică:

Eu nu cedezoh go on