| Cristina1310 a întrebat:

Heeei. Stiti cumva daca, la telefoanele cu android, poti instala de pe pc ceva din google play direct in telefon? adica cu contul de gmail. nu prea ma pricep la astfel de chestii?:d funda! :*

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Eu asa am facut. La prima intrare pe Google Play, de pe telefon, m-am logat cu contul de gmail. Ulterior am instalat programe direct de pe PC si mi-a recunoscut automat contul eu fiind logat si pe browserul computerului tot cu gmail.