| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat azi un telefon Huawei P40 Lite.
Nu merge MAGAZIN PLAY!

As dori sa pot folosi Magazin Play de la android sa pot instala Whatsapp, Google Crome si multe alte chestii de la google.

12 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Descarci APK Pure si rezolvi in mare.

| zilog a răspuns (pentru Wr3nch):

De unde sa descarc acreasta aplicatie ai un link?

| Wr3nch a răspuns:

Sau cauti in App Gallery.

| zilog a răspuns (pentru Wr3nch):

Eu vreau sa instalez de fapt google chrome si whatsapp pentru asta am nevoie de Magazin Play
App Gallery are deja pe el instalat din fabrica dar nu gasesc in el whatsapp

| timidu89 a răspuns:

Asta e problema la Huawey ca nu au magazin play. Degeaba sunt din 2021, a meu e din 2019 dar are. Problema e ca nu gasesti multe aplicatii in magazinul huawey. Pot sa fie la un pret de nimic daca nu poti instala ce aplicatii doresti

| zilog a răspuns (pentru timidu89):

Cel mai important pentru mine este sa pot instala whatsapp asta e pe locul 1 ca si importata
apoi daca ar fi cu putinta mi-ar face placere sa am si google maps.
dar cel mai urgent pentru mine este Whatsapp-ul
apoi pe locul 3 mai aveam o aplicatie pe care o iubesc COZY MAGNIFAIER

| S417 a răspuns:

De unde l-ai furat?

| zilog a răspuns (pentru S417):

L-am cumpărat ca prostul de la un amanet, am si factură la el si certificat de garanție, Dar sunt extraordinar de dezamăgit de el
șî nu aș recomanda nimănui să îsi cumpere un telefon HWAEI pentru ca atunci când bate soarele in el nu se vede nimic pe ecran indiferent cat de tare ar fi data luminozitatea.
Inafara de asta sun tla cel de al doilea ecran schimbat
se sparge foarte repede ecranul
ainafara de asta chiar in acest moment nu imi apare nimic pe ecran
a innebunit si gata de 24 ore nu se mai vede imagine pe ecran
sunt tare dezamagit de el

| zilog a răspuns (pentru zilog):

Https://www.google.com/......45t/data=! 3m6! 1e1! 3m4! 1sQTOQVrNIe7u8sHZAhrwoUg! 2e0! 7i13312! 8i6656? hl=en-US

| Anonimul2777 a răspuns:

Incearca Forceapk