| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Salut,m-am uitat azi de dimineata la I like IT si George Buhnici spune ca daca ai telefon cu android si ai bagat in el contul de gmail poti vedea mesaje, contacte si mai multe.
Eu am telefon cu android si mi-am bagat ca, cont de google play cel de gmail. Cum as putea vedea mesajele, contactele si chesti din astea?

Răspuns Câştigător
| RedPoint a răspuns:

Din Seteri de la telefon, trebuie sa activezi Sincronizare Date cu Gmail(poate nu scrie chiar asa, ca n-am de unde sa stiu ce versiune de android rulezi tu, pentru ca nu ai precizat)