| Kath99 a întrebat:

Heeei TPU, in curand facem pozele de sfarsit de clasa a 8 a si va rog sa ma ajutati cu ceva mesaje pe care sa le scriu pe pozele pe care le dau la colgii din alte clase big grin. Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Valentyna951 a răspuns:

Ceva spus din inima, niste amintiri placute pe care le ai cu ei.Astea trebuie sa stii tu cum sa le scrii. Poti incepe de exemplu cu : "Draga coleg/a, iti mai aduci aminte cand..." si poti finaliza cu " Imi vei lipsi, si sper sa ne revedem in viitor." Sau iti poti scrie parerea despre acea persoana, sa-i povestesti unul dintre cele mai frumoase momente petrecute cu el/ea. happy Scuze daca nu era tocmai ceea ce doreai happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ca iti va fi dor de ei, scrie-le ceva din inima, leaga-te de amintirile placute pe care le ai cu fiecare in parte, scriie-le o poezie gen ''amintire''...

| BugsBunny034 a răspuns:

Ai fost un coleg minunat, bafta in viata