| traficanta a întrebat:

Heeelp mee:-s am dat la un folder la partajare si securitate ascundere folder si nu stiu ce.Si acum nu`mi mai apare. Ce sa` fac sa`mi apara din nou?

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Buna, pai intri la start, settings, control panel, folder options apoi scrie sus wiew si cauti in lista aia la hidden filles and folder si dai pe show hidden filles si apoi il gasesti exact unde era inainte sa-l ascunzi iar daca vrei sa-l ascunzi din nou intri din nou unde ti-am zis si dai pe do not. sper ca m-am facut inteleshee hee bafta