| anonim_4396 a întrebat:

Heeelp! Zilele trecute, mai exact pe 30, m-am culcat cu prietenul meu. Am facut-o cu prezervativ, iar a doua oara fara. Mi-a spus ca nu si.a dat drumul in mine dar nu stiu ce sa cred. Zilele astea nu m.am simtit bine. Iar in seara asta am vomitat. Am ramas insarcinata?

9 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Draga Piticootsuu, intr-adevar, astea pot fi unele simptome ale sarcinii. Poate ca ai o infectie Tox-alimentara(sau cum s-o zice) ori o boala.Cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina, el este cel mai util.Il gasesti in toate farmaciile.Numai bine, sa ne tii la curent!

| roxkiss a răspuns:

El putea sa nu simta ca si-a dat drumu ..si puteau fi spermatozoizi deja pe pen., nu cred ca sa se afirme asa de repede simptomele, poate doar ai mincat ceva ...iti recomand sa faci un test de sarcina, sa fii sigura )) succes, sper sa nu ai surprize nedorite )) ma tii la curent ok? te pup )

| Miaauu a răspuns (pentru roxkiss):

O sa te tin. Si sper sa nu fi ramas. ca in situatia asta, nu stiu ce sa fac!

| Miaauu a răspuns (pentru roxkiss):

Nu am ramas! :*

| roxkiss a răspuns (pentru Miaauu):

Te felicit ))), data viitoare fiti mai atenti )) succes )

| maximrobertalin a răspuns:

Eu cred ca da

| Danapiandi a răspuns:

Fa un test de sarcina, desi simptomele nu cred ca apar chiar dupa 5 zile...nu stiu ce sa zic. Oricum riscul exista daca nu s-a spalat dupa primul contact. Bafta!

| ngimld18 a răspuns:

Fa un test de sarcina happy