| aиdяaaa●• a întrebat:

Heeey! Am de facut un mesaj de multumire(de sfarsit de cls a 8-a) catre profa de muzica de la mine din sc si nu prea stiu ce sa scriu. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Am terminat si clasa aVII-a si-acum bucurosi ne deschidem aripile si zburam spre un alt capitol din viata noastra"LICEUL"! Parca ieri eram in clasa I nerabdatori visand spre noul eden! Timpul a zburat conform unor note muzicale ce sunau armonios pe o intreaga soneta! Cu doamna noastra profesoara(numele ei) am invatat cantecul vietii! Si cu cheia sol doamna ne-a deschis armonios inimile cantand cu vocea unei gingase ciocarli ne-a mangaiat urechile si spulberat orice grija! Iar cu baladele dulci cantand suprem parfumandu-ne vietile! VA MULTUMIN DOAMNA(numele ei) Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta la decernare ca si eu sunt intr-a VII-a! Bafta!

2 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Pai poti sa scrii multe, cum ar fi, daca a fost ea prima profa cum v-a invatat primele note, cum erati toti emotionati cantand primul cantec impreuna cu ea, momentele fericite petrecute impreuna, cantecele cantate cele mai des, poate ii cantati si melodia ei preferata;-)

| εїз a răspuns:

La revedere "cantareato" rolling on the floor0