| Didiuxx a întrebat:

Heeey! Am o intrebare. Ce telefoane se strica mai repede dintre cele cu Tastatura Qwerty si cele cu TouchScreen?!?

Răspuns Câştigător
| Annto a răspuns:

Heii :* Uite nu stiu ce sa zic. dar eu am cu touch si mi s-a spart, intr-adevar mai functioneaza n-am nicio problema! Posibil sa fie mai bune alea cu Tastatura qwerty :* depinde si de preferintele tale>big grin

3 răspunsuri:
| iulianpuscasu a răspuns:

Touchscreenul dar daca ai grija de el rezista mult eu am unul din iarna si nu am nici o zgarietura si merge fb...

| anna_8790 a răspuns:

Eu am un tel cu TouchScreen de 2 ani jumate si nu s-a stricat niciodata

| zugaby a răspuns:

Depinde daca iti iei un telefon cum e Nokia E75 gen, Qwerty, e mai defectos decat un Nokia C3 gen(care are tastatura tot Qwerty)...nu recomand telefon cu shine, cum e Nokia e75! Cele cu touchscreen nu sunt defectoase, depinde cum il pastrezi!