| Alternosferatul a întrebat:

Heeey! Intrebarea este doar pentru fete. Cum v-ati simti daca cu un baiat cu un an mai mic decat voi, dar super DRAGUTZ(ochi albastri, corp perfect, care sa nu fie microbist) ati juca Ascunsea' si ati merge impreuna cu el de mana, noaptea, sa fiti singuri, v-ar lua deodata in brate, dar n-ar finaliza... cu sarutul?

Răspuns Câştigător
| skumpika_1361 a răspuns:

Nu stiu nu mi s-a intamplat, cred ca destul de penibil straight face dar fiind cu un an mai mic, e mai timid si poate a asteptat sa faci tu primul pas! Dar mai aranjeaza o "intalnire" de felul acela si fi tu mai tupeistasmug! Sfatul meu...acuma tu decizi happy kiss :*

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Nu sunt fata dar cred ca baiatul e putin timid de aceea nu "s-a finalizat" laughing
Apropo care sunt marimile unui corp perfect? Adica la fete sunt 90-60-90 dar la baieti?

| Alternosferatul explică:

Epic... sunt baiatul care a patit astalaughing