| Skat3r a întrebat:

Heei am si eu nevoie de ajutaor.rolling eyes....Sunt in reteaua de telefonie Orange si cand incerc sa trimit mesaje tot in Orange imi spune ca trimiterea a esuat.Am meesajee si semnal dar nu stiu de ce nu se trimit mesajele... Ajutor

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomandam sa verifici setarile. Numarul centrului de mesaje trebuie sa fie +40744946000, valabilitatea mesajelor trebuie sa fie "maxim", iar formatul "text". Daca nu reusesti, te asteptam intr-unul din magazinele noastre unde te poate ajuta un Phone Expert sau ne poti suna la numarul 484 (tarif 0, 6545 euro/apel-TVA inclus) si verificam impreuna.
O zi buna,
Orange Helpers

4 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Ai o... creditu mami lui :-s. Mai incarca creditu prietene

| Skat3r explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Da l-am incarcat si tot nu pot trimite mesaje:@:@::@:@

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

A pai atunci. cartela poate e de ceva timp 1 an 2 3 4 5 6 7 ani si s-a stricat cartela pe spate are ceva auriu. aia in cativa ani se strica si trebuie sa schimbi cartela happy

| Skat3r explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Am cartela de doua saptamanirolling on the floor))..Fiind ca mi-am schimbat numarullaughing)