| RalucaGaby90 a întrebat:

Heei. As dori si eu cateva carti sau romane de dragoste. Sunt in clasa a VII-a. Dau funda...

6 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

Lorelei de Ionel Teodoreanu. Cred ca o sa-ti placa. Si eu am citit-o tot in a VII-a.

| CartideCitit a răspuns:

Citeste recenziile de aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste, si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!

| Alinush6 a răspuns:

Cea mai TARE carte de dragoste INVITAŢIA LA VALS de MIHAIL DRUMEŞ
si o spun din propria experienta
o poti citi la 10 ani, 20, sau 70 o sa te incante si o sa-ti trezeasca multe simturi si sentimente
NU O SĂ-ŢI PARĂ RĂU CĂ AI CITIT-O
SINCER!

| RalucaGaby90 explică (pentru Alinush6):

Am auzit de ea dar niciodata nu am citit-o o sa merg astazi la biblioteca sa o iau... Multumesc

| Alinush6 a răspuns (pentru RalucaGaby90):

Asa sa faci ...merita
si sper sa o gasesti la bibloteca

| EeeAniaa a răspuns:

Mie mi-a placut extrem de mult ' A walk to remember' de Nicholas Sparks ('O plimbare de neuitat' o mai gasesti in biblioteci). Este foarte frumoasa. Ti-o recomand cu drag. happy