| Nonamegirl15 a întrebat:

Heei buna, asa o intrebare, am avut contact sexual nu demult, des o facem, (neprotejat, ejacula mereu in afara), era totul normal, dar menstruatia luna aceasta nu a inceput. Inainte de ciclu te dor sanii, pai iata ma dor, dar nu mi-a venit, imi fac griji. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sânii te dor si daca ramai insarcinată.De prezervativ a-ti auzit? Sau metoda calendarului? Fa-ti un test de sarcina.

1 răspuns:
| modjolica a răspuns:

Poti folosi un test de sarcina thinking Chiar daca nu termina in tine, tot poti ramane insarcinata, ai grija