| Bissel a întrebat:

Heei, buna! happy Deci... vreau sa-mi fac un id nou si ma gandeam sa inceapa cu pwb.by_... si nu mai stiu cu ce sa completez. Ceva de fete, dar nu de pitipoance! La inceput vroiam sa imi pun pwb.by_sensation sau pwb.by_moustache, dar aia cu sensation nu stiu daca merge chiar asa de bine. thinking Voi ce imi propuneti? happy FUNDA!

2 răspunsuri:
| KidVio a răspuns:

Mai bine pune cool.girl_(numele tau). FUNDAhappy

| KidVio a răspuns:

Buna. Mai bine pune cool.girl_(numele tau) pare mai nou si mai frumos Funda happy