| Havana011 a întrebat:

Buna TPU! Am si eu nevoie de cateva sugestii si pareri pentru ce i as putea lua cadou iubitului meu:3

Implineste 20 de ani cam in perioada craciunului, iar tot de ziua lui implinim si 6 luni de relatie ^^

Mi as dori sa fie ceva cu insemnatate, mai ales ca as avea ca pretext 3 sarbatori nu doar una. Ziua mea a fost cu o luna înainte (mi-a daruit o carte pe care mi o doream, o ciocolata, un buchet de flori si o felicitare draguta)

El nu e fan alcool, nu fumeaza, e sociabil, citeste(desi n as vrea sa-i iau si eu o carte), nu e materialist.

Stiu sigur ca as vrea sa i scriu o scrisoare, si poate m as inspira putin sa fac ceva ca mainile mele, darr mi-as dori si o "piesa de rezistenta. m as fi gandit la un ceas de mana, o piesa vestimentara sau poate o lenjerie draguta pe care sa o port eu pentru alte ocazii? darr daca aveti voi si alte idei le as aprecia foarte mult^^
(P.S: as avea un buget pana in 300 de lei)

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Buna.
Ai putea sa îi scrii o scrisoare, da, una foarte emoțională, eventual să îl faci să plângă dar nu de tristețe sau ceva, ci de fericire.Sunt sigur că va ține minte asta.
Sunt sigur că un ceas e cea mai buna alegere, pentru că îl poartă la mâna zi de zi și își va aduce aminte de tine
Deci e foarte buna ideea ta, sunt sigur că o să-l surprinzi plăcut!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nu ai deloc inspiratie, ofera-i un cadou tip experienta.Gasesti multe siteuri cu idei inedite, in functie de buget sau chiar oras, de exemplu: https://www.smartexperience.ro/
Cauti pe google cadouri experiente/experiente cadou si alegi.Daca spui ca sarbatoritul nu e materialist, atunci e ocazia perfecta sa ii oferi un cadou special, cu insemnatate, pe care sa il tina minte. Eventual puteti participa amandoi.Have fun!

| Ilovedinero a răspuns:

Pijamale matchy de craciun, ar fi dragut, ai putea face un colaj cu poze cu voi doi

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa faci un cadou unui baiat de orice varsta si nu sti ce sa iei, ca sa fie si ieftin, eu iti propun urmatoarea oferta:
http://www.hbmag.ro/2023/11/sw115.html