| Mădă2016 a întrebat:

Heei! Deşi sunt boboacă habar nu am când are loc balul bobocilor si in ce constă el! De fapt cam stiu in ce consta dar vreau sa imi explicati voi mai detaliat! Cine ar putea sa ma ajute? Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

La balul bobocilor se strang toate clasele de a IX-a pentru aniversarea primului lor an in liceu. Se alege din fiecare clasa miss ( fara) si mister (baiat) ca sa reprezite clasa lor. Daca sunt mai multi voluntari din clasa care vor sa participe la miss/mister se pun la niste probe si o sa fie ales cel mai potrivit pentru acele probe. In timpul balului se distreaza toti elevii. O sa fie manacare, bautura, dans, etc. Iar din perechile de miss si mister din fiecare clasa vor participa la niste probe, iar cei mai buni se vor clasifice pe locul 1, 2 sau 3 si vor primi cadouri in functii de locul pe care se vor clasa. Cam asa stiu ca se procedeaza la balul bobocilor. Funda te rog1
RASPUNDE

| NameHarris a răspuns (pentru vocea):

Vor fi si elevi din alte clase nu numai de a 9 si vor fi si invitaiwinking

| vocea a răspuns (pentru NameHarris):

Da ma referam ca numai cei de a 9 participa la concurs

| NameHarris a răspuns (pentru vocea):

Asa da

| Mădă2016 explică (pentru vocea):

Multumesc de raspuns '' vocea '' laughing

| vocea a răspuns (pentru Mădă2016):

Nu ai pentru ce frumoaso, distractie placuta la bal sunt sicur ca o sa fii miss bobocita anului