| bybyana21 a întrebat:

Heei.
Pai, ma gandeam sa imi redecorez camera. Am mai redecorat-o, dar nu am terminat. happy.
Nu stiu, am lipit tot felul de citate pe pereti, am tot scris chestii, sa arate cat de cat mai bine.
Ce alte sugestii aveti? Dar totusi sa nu fie nevoie sa mut mobila, sau ceva, pentru ca e foarte ok mobila.
Eventual cum sa aranjez niste lucruri sa arate mai dragut, nu stiu, idei.
Multumesc mult.
Funda, clar, pentru ca nu las munca neapreciata. Toate celelalte raspunsuri in tema, care totusi se straduiesc, nu gen: pai fa., vot. happy.

3 răspunsuri:
| Alekssa a răspuns:

Deci eu o sa iti dau mai multe metode:
Eu am in camera aranjat asa:
-Pe mobila mai am ceva de plus dar mai dragut si sa nu fi.e mare
-Am postare(vezi sa nu pui in multe parti ca nu se vede bine)eventual pune pe perete unul dar sa nu fie patrat ca nu se vede bine.patrat daca ai pune pe usa la intrate ca se vede marfaaalove struck[asa am eu]
Pe pereti mai am si un ceas dragut cam cat mana(sa nu il pui chiar in mijloc)
Am niste actipilduri(special pentru pereti)micute care dau bine pe langa ceas sau chiar altundeva.
Si.am un fluturass mare (luat pe la Ikea)dar pe jumate de perete.sau cum mai are mama 3 maci unul langa altul(nu suna bine dar daca ai vezi sunt ff frumosi)
Am terminat cu peretele.
Pe birou(daca ai )poti pune si pe el actipilduri micute.
La pat tot asa aptipilde
Sii. Ceea ce se vede super.pe perdele sau ce ai se gasesc in magazine(le.am luat de la moll)niste fluturasii care se agataalove struckSunt atat de dragutiilove struck
Mai jos iti mai dau niste ideei:

| Alekssa a răspuns:

Deci eu o sa iti dau mai multe metode: Eu am in camera aranjat asa: -Pe mobila mai am ceva de plus dar mai dragut si sa nu fi.e mare -Am postare(vezi sa nu pui in multe parti ca nu se vede bine)eventual pune pe perete unul dar sa nu fie patrat ca nu se vede bine.patrat daca ai pune pe usa la intrate ca se vede marfaaalove struck[asa am eu] Pe pereti mai am si un ceas dragut cam cat mana(sa nu il pui chiar in mijloc) Am niste actipilduri(special pentru pereti)micute care dau bine pe langa ceas sau chiar altundeva. Si.am un fluturass mare (luat pe la Ikea)dar pe jumate de perete.sau cum mai are mama 3 maci unul langa altul(nu suna bine dar daca ai vezi sunt ff frumosi) Am terminat cu peretele. Pe birou(daca ai )poti pune si pe el actipilduri micute. La pat tot asa aptipilde Sii. Ceea ce se vede super.pe perdele sau ce ai se gasesc in magazine(le.am luat de la moll)niste fluturasii care se agataalove struckSunt atat de dragutiilove struck Mai jos iti mai dau niste ideei:

| Alekssa a răspuns:

-Poti sa iti pui niste floricele decorative.
-Jucarii de plus sau chiar ce mai ai pe mobila
-Puneti poze cu tine ...Arata super
Sper ca te.am ajutathappy