| anonim_4396 a întrebat:

>Heei.: Scuzati categoria.Am de facut un desen artistic thinking care sa exprime starea mea sufleteasca.eu am gandeam la veselie.insa habar nu am ce as putea sa desenez avand in vedere ca doamna profesoara vrea ceva artistic.[ne-a dat exe***u ca daca vrem sa desenam "spranta" sa facem un tunel iar la capat un peisaj, insa nu as vrea aceasta idee].:d
>Mersii.big grin< Funda:** Restul votsmug

2 răspunsuri:
| ramonia a răspuns:

Poti face o padure intunecata in mijloc la capatul ei fiind un peisaj cocorat vesel si dragut... bafta