| Tequilaaaaaa a întrebat:

Heei TPU! Am si eu o problema. :3 Ce sa fac daca parintii nu ma lasa cu un baiat pe care il iubesc? Adica nu vreau sa ma mai cert cu ei pentru el, dar nici sa il parasesc, pentru ca naa, chiar il iubesc. Am nevoie de sfaturi. Faza ii ca, baiatu asta ii putintel mai micut la inaltime decat mine. Si de aia parintii nu ma lasa cu el. Multumesc!

1 răspuns:
| AlinNxD a răspuns:

Pai atunci chiar este o problema, daca pe ai tai nu-i poti convinge deloc.L-au vazut pana acum pe baiat, adica fata in fata? sau au vorbit cu el?