| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU. As avea si eu o mica nelamurire. (scuzati categoria) Ieri, mi-am achizitionat un racitor pentru laptop si astazi am observat o sigla a unei umbrele si a unui pahar pe cutia in care se afla racitorul. Am ramas putin surprins, nu le mai vazusem de foarte mult timp, de foarte multi ani si nu ma asteptam sa le mai vad, ba chiar uitasem de ele. Intrebarea mea ar fi, apartin unor firme ceva? Aveti imaginea aici: http://imgur.com/1FdnjKT

1 răspuns:
| Anonim2322343a a răspuns:

Acele 'sigle' atrag atentia cumparatorului ca produsul este fragil.