| SweetLolipop a întrebat:

Heei TPU! Ca tot vine Craciunul, la liceu organizam "secret Santa" si fiecare a extras cate un biletel cu numele altuia pe el.Ideea este ca mie mi-a picat un baiat si nu am idee ce sa-i cumpar.Ma puteti ajuta cu cateva idei?(sa nu fie ceva f scump)

2 răspunsuri:
| Shun12 a răspuns:

Salut.Era bine sa zici si suma disponibila..ca idei ar fi destule.Ce imi vin mie in minte:-un parfumel ieftin, dar cu o cutie colorata, mai pompoasa;
-fel si fel de brelocuri simpatice;
-pix in carcasa metalica(am vazut pe undeva la 12lei);
-un portcard sau portmoneu..nu stiu ce mai poarta baietii azi;
-o surubelnita multifunctionalahappy
-pixuri d-alea tip tigara sau trabuc;
-lumanare in forma de sticla de vinhappy
-un album foto din piele;
-o cana haioasa;-niste sosete de Craciun; sau papucei pufosibig grin
-un toc de ochelari (daca poarta)
-suport de cd si dvd-uri(fel si fel de forme interesante si chiar luminoase)
-o carte buna, o rama foto, niste carti de joc, o sapca sau tricou misto, o cravata sau chiar o curea eleganta si simpla.Sau poate soricel pentru pc.un ceas desteptator sa nu intarzie la liceubig grin
Cel mai sigur e ceva haios si util.Te descurci tu pana la urma! Spor!

| RoxiiMrn a răspuns:

Un bluzon rosu. sau albastru. Depinde ce-i place. Sau un ursulet ceva gen cu tema de craciun happy