| IuliaAna12 a întrebat:

Stiti vine Craciunul si la scoala am facut o tombola.
Am scris numele tuturor copiilor din clasa pe niste hartiute apoi am extras fiecare un biletel. Mie mi-a picat un baiat care se da foarte smecher, e tipul mai rebel, înalt si trebuie sa îi fac un cadou de Crăciun. Va rog sa ma ajutati cu niste idei.
Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceră să fiu, n-am nici cea mai vagă idee dar, să nu cheltuiești mult, doar nu-l iei de soț, faci 3 copii cu el și îi crești porcii. Poate niște brățări de piele (spun preferințele mele acum), un ceas simplu, parfum. Sper că te-am ajutat.

| FallInLove a răspuns:

Heyy! Si noi am facut acest joc la scoala.La fel ca tine a trebuit sa-i fac un cadou unui coleg de genul acela.Nu stiu cat e bugetul...dar iti voi spune ce i-am luat eu.In primul rand i-am luat un webcam (de vreo 50 lei la media galaxy), i-am luat o lanterna cu laser (gasesti destul de ieftine si sunt potrivite pentru orice varsta si orice tip de comportament).In rest am mai pus in cadou o radiera gigantica (gasesti genul acesta de chestii la magazine de papetarie/accesorii) si multe dulciuri (skittles/tic-tac/batoane/suc.)-in total am cheltuit inspre 100 de lei, dar tu poti alege dintre acestea.Alte idei interesante de cadouri care s-au dat la mine in clasa au fost boxe portabile, incarcatoare portabile de telefon, huse, casti... Sper ca ti-am dat macar o ide buna.Bafta multa cu cadoul laughing))

| IuliaAna12 explică:

Ms pentru raspunsuri