| alisuka a întrebat:

Heei vreau sa imi fac un jurnal..Am citit si la alte intrebari niste idei dar nu prea ma-u ajutat. Asa ca va cer si voua ajutorul! Cum il pot aranja adica linkuri cu desene, abtipilde, citate..si chestii din astea! Cer ajutorul in special fetelor care au!

Funditaa puppy dog eyes
Xoxo

2 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

Buna! Da, poti face asta, sau poti face cate o pagina pentru un domeniu.
Ex : Tinuta perfecta
Culoarea perfecta pentru o rochie de seara este rosie, verde etc Pantofii ideali ar fi negrii etc. Si scrii fiecare intrebare cu cate o culoare, sau povestesti calatoriile tale sau intamplari hazlii. Funda?

| Oana65 a răspuns:

Sau Profesoara mea prefereta.
Pe profesoara mea preferata o cheama ___, ea preda___, este_____, se imbraca _______materia mea preferata este _____ etc.