| Roxana_1758 a întrebat:

Heeii bunaa all.suntem in post si m-am hotarat sa tin si eu... m-am gandit ca daca tot tzin post sa si slabesc in acest timp(vreau sa tin tot postul)., deci suficient timp pentru a da 5-6kg jos. vreau sa stiu cam ce ar trebui sa mananc.de post stiu ce sa mananc dar ma refer sa mananc ca sa nu ingrase.ast rasp voastre. dau fundiaatongue(sz categoriabig grin)

1 răspuns:
| RubyDonnahue a răspuns:

Cel mai bine e sa nu mananci dupa ora 16 sau maxim 18 si sa bei multa apa... cat de multa poti. Incearca sa nu mananci dulciuri si chestii preajite dar daca tii neaparat mananca dimineata pana in ora 14 happy eu asa am slabit 1 kg intr-o saptamana. Succes!