| mirunaaa96 a întrebat:

nu stiu ce mi se intampla dar slabesc tot mai mult, mi foame incontinuu si daca mananc.De 2 saptamani tot slabesc,nu stiu ce am, mananc mult mai mult decat inainte pentru ca mi si foame si nu vreau sa ajung la 20 de kg, dar foamea nu dispare deloc. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Posibil ai acid gastric, mergi la medic sa vezi ce ai.

| anamary a răspuns:

Este posibil ca din cauza unui stres, a unei depresii sau a unei traume psihologice netratate de un psiholog, organismul tau sa cedeze si sa-si consume din rezerve chiar daca tu mananci.Practic,ceva ce te macina la nivel de subconstient sa foloseasca atat de multa energie cerebrala incat sa nu te mai poti ingrasa.