| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Heeii, TPU! am nevoie de ajutor rapid! ofer funda celui care ma ajuta!
acum cateva zile eram pe facebook si am dat click pe o aplicatie. apoi au inceput sa imi apara pe cronologie niste poze de la acea aplicatie "cine ti-a vizitat profilul" si apareau niiste persoane etichetate.
pozele acestea nu le puneam eu si le tot stergeam, dar ele inca apaream.
din cauza ca oamenii erau etichetati, astazi mi s-a blocat contul, din cauza ca "äm etichetat prea multe persoane".
inca pot intra pe contul meu, dar ma deconecteaza dupa cateva minute. va rog sa imi spuneti cum pot face sa blochez acea aplicataie, ca sa nu imi mai apara pozele!
multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

La profilul tau, la Activity Log -click, iar in stanga unde apare lista, jos e "all apps", dai click si cauti aplicatia aceea si dai remove sau ceva de genul. bafta.

| IIIIIIIIIIIII explică (pentru Aditzu):

Da am dat si nu gasesc aplicatia aia
adica era o pagina si am dat like la pagina aia. si de atunci mi-au aparut pozele.
nu merge sad

1 răspuns: