| Theo12445 a întrebat:

Heeii TPU. Am parul pana la umar blond [ NATURAL ].
Si nu stiu cum sa-l prind, cum sa-l aranjez etc! big grin.

Imi dati si mie niste sfaturii? big hug `.
Fundita; o3.

Răspuns Câştigător
| Măli19 a răspuns:

Îți învârți tot părul și il faci într-un coc dupa aia iei un creion îl bagi in coc și il întorci. Poți să ți-l mai ciufulești un pic cocul și gata. Îți iese garantat big grinhappy Și LA MULȚI ANI de Ziua României :*

9 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cauta pe youtube, de acolo poti sa te inspiri, sunt mai multe tutoriale pentru aranjarea parului big grin

| Nastia a răspuns:

Impleteste-ti-l spic, fa-ti tot felul de impletituri, onduleaza-l, creponeaza-l.

| Chαяtreux a răspuns:

Indtreapta-l sau prinde-l intr-o coada

| JustDeedee a răspuns:

Pai...
- poti sa-l prinzi in coada sus
- in doua cozi ( daca vrei si impletite )
- intr-o coada intr-o parte ( tot asa, daca vrei sa fie mai interesanta poti sa o impletesti spic sau altfel )
- iti poti impleti doua suvite apoi tot parul sa-l prinzi intr-o codita
- ti-l poti face coc, impletit sau simplu

| Izomer a răspuns:

Acasa, prindeti-l intr-o codita.
Iar daca nu, cauta pe you tube.
Vei gasi multe, ba chiar nu o sa stii pe care sa o folosesti.

un exemplu.
http://www.youtube.com/watch?v=XkSQmwxu3zk

| dragos9234 a răspuns:

Il poti prinde in coada happylaughing

| RainboyDash a răspuns:

Lasa-l asa cum este el natural, lungwinking

| RainboyDash a răspuns:

Fa-ti-l bob daca e mai des

| AndreeaAndreutza12345 a răspuns:

Pai iti poti face doua cozi sus (sau cocuri ) si daca esti tunsa in scari poti sati legi parul la spate sus si in fata sa lasi 2 3 suvite libere cu tot cu breton