| Andtina a întrebat:

Heeiii! Știți o locație drăguță în Buzău (sau pe lângă) pentru o aniversare de 17 ani? Restaurant, ceva de închiriat, habar n-am. Pentru 12 persoane. Mersi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, în centru lângă H&M e o covrigărie dar se vând și sanviciuri. E cel mai de lux restaurant din Buzău.

| Violleta2022 a răspuns:

Dat fiind pandemia actuala si anii inca micuti, este recomandat sa nu se faca nici o petrecere, fiindca nu vrei sa fii raspunzatoare de infectarea familiei si a prietenilor cu covid, sau doamne fereste, sa se moara din aceasta cauza.
Mia asteapta 1 an de zile, ca nu moare nimeni, daca nu faci petrecere anul acesta.