| anabananaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heeiii. de ceva zile am sters la cateva persoane chestia aia cu "my day" de la messenger si nu imi par apar deloc ce pun oamenii respectivi..stiti cumva cum sa reactivez? Mulțumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imi zici si mie te rog cum ai facut? Pur si simplu nu-ti mai apar ei ca posteaza la `my day` niciodata? Daca da, zi-mi si mie cum ai facut. laughing

| anabananaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Adry05):

Am tinut apasat pe cate o persoana si am dat „ Hide s x day„ si de atunci nu mi mai apare la persoana respectiva...

| Adry05 a răspuns (pentru anabananaaaaaaaaaaaaaaa):

Interesant. Incearca sa intri la setarile contactului si poate gasesti ceva pe acolo legat de `my day`. Daca nu, la setarile facebookului, poate are ceva optiune pentru `my day blocked` sau asa ceva. Nu are cum sa nu aiba rezolvare.

| anabananaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Adry05):

Am incercat... n am reusit sad

| Patru_Elena_1995 a răspuns:

Intra pe cont de pe laptop sau calculator. In dreapta pagini ai sectiunea ''stories''. Apesi pe cele 3 puncte si iti apar persoanele carora le-ai dezactivat ''povestile''.