| RoOxX a întrebat:

Heelo. Parul meu trece putin de umeri si este ondulat, inainte era mai cret. Dar de ceva timp imi sta parul in toate directiile, am mult volum cu orice m-as spala pe cap. Vreau sa imi spuneti exact ce sa fac, sa ma duc la coafor si cum sa-i zic sa ma tunda, spuneti exact ca si cum ati fi in fata coafezei, deci vreau sa-i dau o forma parului, sa nu mai fie umflat. Si inca ceva, in ultima vreme firul de par al bretonului mi s-a subtiat si mi s-a indesit.
Heeelplove struck
FundiX.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate acestea sunt din cauza fixativului sau al grasimilor.Eu am patit la fel si de aceea te voi ajuta.Eu am inceput sa ma spal cu un sampon care contine si balsam numit Clear pe culoarea portocaliu(tu poti sa incerci cu alta culoare de la clear). Duma ce ai frecat bine parul cu sampon lasa-l in par vreo5-10 minute, iar dupa aceea clateste-te foarte bine (vreo10-15 minute). Si dupa cateva spalari parul o sa stea frumos. Sper sa mearga. Te pupiclaughing