| ALEXANDRA a întrebat:

ce cadou ar trebui sa i fac mamei mele de ziua ei! Implineste 42 de ani pe 28 Iulie si am ramas fara idei! Sunt falita n-am banii nici macar pentru autobuz! Plzzzzzzz o ideeee! Funddda!

Răspuns Câştigător
| 3ntzz a răspuns:

Chiar acum am vrut sa pun aceeasi intrebare doar ca mama mea face 423 de ani tot pe 28 iulie laughing.
Fai ceva facut de mana ...cum ar fi origami ( ceva frumos adica o lebada din triunghiuri mici care o sa dureze cateva zile sa o faci dar cand va iesi iti vei da palme de cat de faina a iesit ).
Alte idei n-am.
Ai putea sa ii ceri bani pentru "mankare" si sa iei cadou de ei.
Bafta!

8 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Am vrut sa scriu 42 :p

| constantyna a răspuns:

De ziua dansei sa-i pregatesti o zi speciala, fiind atenta cu dansa toata ziua, acorda-i din timpul tau,asa o faci fericita, ajut-o, mangaie-i sufletul cu vorbe frumoase, sa fie bucuroasa ca are o fata ca tine! cand se trezeste sa-i zici "La multi ani!"

| Reek54 a răspuns:

DilDAU!

| ailiceC a răspuns (pentru Reek54):

Reek54 :Ce raspuns destept!
Probabil asta ii oferi tu mamei tale.Frumos!
Daca nu ai un raspuns mai bun nu stiu de ce te mai bagi in seama pe aici? Mai bine ti-ai sterge contul. happy
Ce oameni ma.

| вèiiiвiii a răspuns:

Dovedestei ca o iubesti happy!

| Adinkra a răspuns:

Poti incepe cu un mic dejun la pat, o felicitare scrisa din inima, un cantec compus de tine daca ai voce sau poti scrie pe cateva biletele motivele pentru care o iubesti si sa le ascunzi prin casa astfel incat sa le gaseasca pe toate pe tot parcursul zile si nu toate odata.

| emil_5362 a răspuns:

Fai o poezie dar ai grija sa fie din inima:X

| anicikacolta a răspuns:

Gateste ceva gustos, da-i flori, felicitare, poate vorbesti cu tatal tau daca e posibil sa iti dea el niste bani, mergeti in locuri frumoase, macar in parc, faceti poze happy