| Lara1211 a întrebat:

Salut miine e ziua mamei mele si vreau sa fac ceva mai special pentru dinsa ce ziceti? idei?
FUNDA!

9 răspunsuri:
| MireeeLa a răspuns:

Cauta aici:http://www.clopotel.ro/......nd-97.html
sigur o sa ii placa mamei tale!

| Onio a răspuns:

Inchireaza o cabanuta pentru ea si tatal tau undeva la munte pe sambata si duminica, sa faca o mica escapada, si sa se revigoreze amandoi. happy

| IasMin1 a răspuns:

Fa ce ii place dansei.

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Fa ceva facut manual de catre tinehappy! O felicitare, un album foto oricehappy. Daca e facut de tine va fi impresionata si fericitahappy.De obicei asa ii fac mameihappyceva mic simbolic si facut manualhappy

| okokokokokok a răspuns:

Cercei

| tanyadeea a răspuns:

Ar trebui sa pui in rama o poza mai veche cu ea sau un lantisor

| tanyadeea a răspuns:

Ai pute sa ii iei un lantuc sau sa pui in rama o fotografie

| antho a răspuns:

Pai uite sfatul meu: poti sa aduni toate pozele cu mama ta de la cea mai veche pe care o ai si pana la cea mai noua big grin poti ori sa le scanezi sau sa le scoti la imprimanta daca iti sunt pe pc. o sa o bucure enorm ca ai reusit sa ii faci un fel de "treacat prin viata ei" big grin

| greenstr1p3s a răspuns:

Ai putea sa-i faci ceva manula facut de tine. sau o poza u toata familia pua in rama sigur va aprecia.:*