| anoni1060 a întrebat:

Heey! Azi am vazut ca un fotograf a facut pe facebook un concurs, a carui premii erau un numar de fotografii in functie de locul castigat.Am vazut un baiat dragut, din acelasi oras cu mine.I-am urat succes urmat de 2 emoticoane(pupic),la care el mi-a raspuns:multuu tot cu semn de pupic.I-am dat cerere de prietenie, si i-am distribuit linkul cu poza si am rugat prietenii sa ii dea un like.El mi-a comentat la postare 2 inimioare.(Sa nu credeti ca sunt obsedata,ca nu au impotranta aceste emoticoana,dar pentru mine inseamna...).Cum ar trebui sa ii spun ca il plac,tinand cont ca fata in fata nu am sanse sa il cunosc,si nu avem prieteni in comun? Daca ati putea sa imi spuneti cum sa incep conversatie, ar fi de mare ajutor!

3 răspunsuri:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Sincer nu cred că ar trebui să complici lucrurile, pentru că asta nu e cine știe ce, poate al are o iubită și când o să ți-o spună o să te rănească.
Mai bine începe simplu a vorbi, și peurma o să vezi ce are soarta rezervat pentru tine!

| anoni1060 explică (pentru mariutsa1234567890a):

Nu are iubita...pentru ca acum cateva luni era in relatie cu Una iar Acum doua saptamani a zis ca nu a Mai fost intr-o relatie.

| mariutsa1234567890a a răspuns (pentru anoni1060):

Hmm, atunci încearcă și tu să vorbești cu el.
dar nu te-aș sfătui să-i împărtășești dintr-o dată sentimentele tale, vezi mai ntâi ce planuri are el.