| aliceioana a întrebat:

Heey!
Ce caine iti place mai mult?
Yorkshire Terryer sau Bichon (maltez; frizee)?

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Iiiiiiii love struck Yorkshire Terrier clar! love struck De ceva timp imi doresc unu` day dreaming E atat de simpatic si frumos love struck

4 răspunsuri:
| MihhaaElla a răspuns:

Mie imi plac Bichonii, ii vad mai speciali pentru culoarea si blana lor big grinhappy:X

| xxxnonamexxx a răspuns:

Buna. eu am un yorkshire terryer si pot sa-ti spun ca este foarte incapatanat si foarte dulce in acelasi timp. terryeri sunt foarte pretentiosi si sufera de singuratate pe cand bichonii sunt mai sociabili.personal imi place terryerulbig grin

| Bubisharbas a răspuns:

Nici unul.Sunt rase inferioare care nu te pot ajuta cu nimic.

| Noooo a răspuns:

Mie imi plac ambii. Imi este foarte greu sa aleg. Insa, oricum... orice catel ai avea farmecul este sa te iubeasca si sa iti fie aproape. :X