| fattyprincess618 a întrebat:

Heey, fetelor :-) Am vrut sa imi fac parul dupa curentul "ombre hair" si l-am decolorat. acum 5 minute. e extrem de ars. *mentionez ca nu e decolorat decat in jur de 4-5 cm de la varfuri in sus ...si parul meu e pana la sani. stiu ca alt remediu in afara de tuns nu e. dar de abia l-am facut. si nu vreau sa-l tund. dar vreun remediu pentru a nu se mai vedea asa uscat si mort? :-) Muultumesc frumos kiss

1 răspuns:
| AndradaE a răspuns:

Stiu cum e sa ai parul lung si cat de greu este sa il tai. Sunt diferite metode care fie functioneaza, fie nu, dar cel mai bine ar fi sa iti iei un produs calitativ pentru regenerarea parului lung si dupa sa ai mai multa grija de ce decizii iei. happy Bafta!